פילינג להסרת צלקות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

צלקות על הפנים עלולות להוות מטרד עבור האנשים הסובלים מכך, בין אם בני נוער ובין אם הם מבוגרים יותר. לרוב, צלקות על הפנים, אשר מתאימות לטיפול בפילינג נגרמות כתוצאה מאקנה (פצעי בגרות), שרידי אבעבועות רוח או מחלות כרוניות ופציעות דומות.

פעמים רבות האקנה תטופל באמצעות משחות וטיפולים שונים, אך עקב הגירוד וגירוי העור, עלולות להיווצר צלקות אשר ייראו כחטטים ונגעים בעור הפנים. צלקות אלה, למעשה מבטאות את תיקון העור אשר נעשה באופן קיצוני.

באילו מצבים ניתן לבצע טיפול פילינג?

הצלקות אשר יטופלו בעזרת פילינג יהיו צלקות עדינות וקלות יחסית. צלקות בפנים נגרמות ברוב המקרים מאקנה או ניתוחים קלים אשר נעשו בפנים. לעתים, הפילינג גם יוכל לסייע בהסרת קעקועים אשר נחרטו על שכבת העור החיצונית. הפילינג יוכל להחליק את העור ולשוות לו מראה אחיד ויפה יותר. הפילינג יעיל גם למצבים של צלקות שטחיות המתבטאות בכתמים אשר נוצרו בפנים, עקב תהליך הזיקנה הטבעי או כתוצאה מפיגמנטציה מוגברת.

פרוצדורת הפילינג מחייבת תקופת החלמה ארוכה יחסית. לאחר הטיפול, יש להימנע מיציאה אל השמש, מכיוון שהעור נמצא כרגיש ביותר. לרוב, תהליך ההחלמה של העור יימשך כעשרה ימים, לכן ההמלצה היא לבצע את תהליך הפילינג בחודשי החורף הגשומים, כך שההגנה על העור תוכל להיעשות באופן מיטבי. בדרך כלל, הפילינג לא יוצע לאנשים בעלי עור כהה, אשר תגובת עורם לביצוע כוויה או קילוף הינה קיצונית. דבר זה עלול להביא להחמרתה של הצלקת הקיימת ויצירת צלקת חדשה – צלקת מכוויה.

פילינג – הליך הטיפול

פרוצדורת הפילינג אשר יכולה לטפל בסוגי צלקות אלה היא מסוג פילינג עמוק או פילינג מכני. פילינג הינו שיוף העור אשר בצורתו העמוקה, יכול להגיע לרקמות עמוקות. הפילינג עצמו יכול להיעשות באמצעות לייזר או בשילוב של מספר סוגי מכשירים.

במקום העור המשויף, צומח עור חדש ובהיר יותר. במקרים בהם נעשה פילינג כימי, השימוש הוא בחומרים היוצרים כוויה, וכך מסירים את שכבת העור החיצונית, בכדי להבהיר את מקום הצלקת ולהעניק לכל הפנים גוון דומה. בדרך כלל, טרם השיוף עצמו, תינתן זריקת הרגעה מקומית.

לעיתים במהלך הפילינג עצמו ייעשה שימוש במספר חומרים כימיים אשר יוכלו לקלף את העור בדרגות שונות. טיפול בפילינג, הן פילינג כימי והן פילינג עמוק, דורש מיומנות ומקצוענות גבוהה מהרופא המטפל. הטיפול מתבצע על פי רוב בהרדמה מלאה, ותחת השגחה של יחידת אשפוז בבית חולים. הפעולה חייבת להיעשות בזהירות המרבית מכיוון שהיא מערבת חומרים וקילוף עמוק של שכבת ההגנה על הגוף, החשובה ביותר.

פילינג להסרת צלקות – סיכויי הצלחה

שיטת הסרת הצלקות באמצעות פילינג תיתן תוצאות טובות יחסית. עם זאת, כדאי לזכור כי פעמים רבות, במיוחד כאשר מדובר על צלקת עמוקות יותר, הפילינג לא יוכל להסיר את הצלקת לחלוטין, אלא להעלימה ולהביאה למצב כי לא תפריע באופן משמעותי, מבחינה אסתטית למטופל. טיפול פילינג אחד יהיה יעיל רק במקרים בהם הצלקת הינה קטנה ושטחית. במקרים של צלקות גדולות יותר, ייתכן ויהיה צורך במספר טיפולי פילינג.

יתרונו הגדול של הפילינג כשיטה להסרת צלקות הוא השפעתו על גוון העור ומרקמו. לאחר הטיפול בפילינג, העור יראה זוהר ויקבל מראה צעיר ומתוח יותר. שיטה זו נועדה לטפל גם בקמטי הפנים, כך שהמטופל יכול ליהנות מכל יתרונות הפילינג. עם זאת, יש להקפיד כי טיפול הפילינג יתמקד בצלקות ספציפיות, וינסה לשטח אותן ולהעלימם עד כמה שאפשר במגבלות הנתונות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן