בוטוקס למילוי וטיפול בצלקות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בוטוקס לצלקות

מהו בוטוקס?

בוטוקס לצלקותהבוטוקס הוא שיטת טיפול מומלצת שגורמת לחידוש הברק של העור ומביאה לידי חיזוק והרפייה של שרירי הפנים. בשימוש המקורי שלו, בוטוקס נועד להחלקת ומחיקת קמטים זמנית. הליך קוסמטי זה הוא השימוש הנפוץ ביותר של בוטוקס, אך הוא יעיל אף לשימושים אחרים.

המונח 'בוטוקס', הוא למעשה שם מותג של בוטולינום טוקסין. הוא נוצר באמצעות החיידק קלוסטרידיום בוטולינום, חומר אשר יעיל להתקשות של אזורים בגוף. הבוטוקס מהווה ריכוז נמוך מאוד ומדולל של החומר המקורי.

הבוטוקס מוזרק במינונים קטנים על פני שטח ממוקד. הטיפולים די מהירים ובדרך כלל אורכים כ-15 דקות. התוצאות יכולות להימשך עד ארבעה חודשים, תלוי באדם וסוג הזריקות המשמשות לטיפול, והוא נועד לשפר את ההשפעה השלילית של גורמים מזיקים המשפיעים על הזדקנות מוקדמת של העור. טיפולים מעין אלו ניתנים במרפאת מומחים – פרטים נוספים באתר Best

זריקות בוטוקס הן שיטת טיפול נוחה וללא צלקת אשר מטפלת בהחלקת קמטים, מתקנת בעיות עור אחרות דוגמת הזעת יתר ואף מסייעת למיגרנות. שימושים נוספים של בוטוקס הם הגדלת שפתיים, תיקון קמטי הבעה או בליטת ורידים.

מצבי צלקת בהם מטפל בוטוקס

חוקרים במרפאת מאיו בארה"ב, מצאו כי הזרקת בוטוקס לפצעים בשלב המוקדם של הריפוי, מעכבת את היווצרות הרקמה הצלקתית ומשפרת את המראה הסופי של הפצעים כאשר הם מתרפאים. התהליך עשוי לעבוד על פצעים חדשים ועל צלקות ישנות ומכוערות יותר, אם הצלקת הוסרה בניתוח ובוטוקס מוזרק לאזור הפצע החדש שנוצר.

צלקות פנים עלולות להפריע לסגירת עיניים, לדיבור ולאכילה, ואף להיות בעלות השפעה פסיכולוגית הרסנית. בוטוקס מתאים בעיקר לטיפול בצלקות גדולות, והוא יעיל לטיפול בפצעים טראומתיים דוגמת תאונות דרכים, פציעות ספורט קשות או נשיכות כלבים.

האופן שבו בוטוקס עובד על צלקות

בוטוקס משתק את האזור מסביב לפצע, ומונע מהתקמטות האזור בעקבות תנועת שרירים. הוא יוצר משטח לריפוי וגורם לצלקת להראות חלקה יותר. הטכניקות הקיימות להפחתת השפעות מתח השרירים בפצע כוללות תפרים מיוחדים אשר יוצרים עור נוסף לאזור. זוהי התרופה הראשונה שנמצאה על מנת למזער צלקות, והיא משמעותית בתחום הטיפול בצלקת.

החוקרים מאמינים כי הטכניקה עלולה להיות יקרה במיוחד עבור אנשים הסובלים מפצעים בפנים. במקרה זה, ניתן להסיר בניתוח את רקמת הצלקת, ולהזריק בוטוקס לתוך הנגע הכירורגי על מנת לעודדו להירפא באופן קוסמטי ומושך יותר. הטיפול עשוי אף לסייע במניעת ניתוחים קוסמטיים לאחר ההחלמה על מנת לשפר את מראה הצלקת.

טיפול בוטוקס עשוי להימשך עד שבועיים על מנת להשפיע באופן מלא, במיוחד עבור חולים המקבלים את הטיפול לראשונה. בפעמים הבאות, תוצאות הטיפול מהירות יותר. אין להסס לגבי הטיפול, שכן הוא משפר באופן משמעותי את המראה הפיזי ותורם להעלאת הביטחון העצמי. לקבלת הצעה מורחבת ולמידע נוסף – בוטוקס למילוי צלקות באתר best

עלויות טיפול בוטוקוס עשויות להשתנות בהתאם לאזור הטיפול הנבחר ומספר יחידות הבוטוקס הנדרשות. זהו טיפול קוסמטי ולא ניתוחי. בעת ההזרקה, הבוטוקס מחליק קווים, חתכים וצלקות באמצעות חסימת אותות עצביים אשר גורמים לקמטים והתכווצויות שרירים. הבוטוקס מתאים בדרך כלל לאנשים בגילאי 18 עד 65, והוא פועל באמצעות חסימת הולכה עצבית המפחיתה את התכווצויות שרירי הפנים באופן זמני. הטיפול הוכח כבטוח ויעיל והזריקות הפכו לפופולאריות יותר ויותר בקרב גברים ונשים.

התוצאה הרצויה של טיפול בוטוקס לצלקות הוא הפחתת הכאב, הנפיחות ושטפי דם קטנים הנגרמים מהפצע. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי עדיין יש לבצע מחקרים נוספים על מנת לוודא את מלוא השפעת הטיפול.

מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל אודות כל השאלות, החששות והיבטי הניתוח. המראה האסתטי הוא קריטי לרוב האנשים, ולכן מומלץ להבין יותר על התהליך תוך הקפדה על מילוי הוראות הרופא.

* הבהרה: BOTOX ובוטוקס מהווים סימני מסחר רשומים של חברת אלרגן. סימן המסחר בוטוקס הינו הביטוי המסחרי של החומר בוטוליניום טוקסין. מפעילי האתר אינם קשורים לאלרגן או לבוטוקס

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן