קרם הבהרה דרמלוסופי משיג תוצאות של עור קורן עשיר בלחות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קרם פנים

המוצר האחרון של חברת מוצרי קוסמטיקה – מסכת פנים עשירה בלחות – מייצג חדשנות ויעילות. בשילוב עם קרם ההבהרה המתקדם, השילוב הדינמי הזה מוביל לתוצאות של חידוש עור הפנים, ועור קורן בכל שימוש.

לחות עמוקה עם הבהרה מתקדמת

מסכת הפנים החדשנית מבוססת על רמות לחות חסרות תקדים עמוק בתוך שכבות העור. נוסחה עם תערובת ייחודית של חומצה היאלורונית, גליצרין ואלוורה, יוצרת שימור מולקולות מים, כך שהעור שומר על הלחות שלו למשך שעות. הלחות האינטנסיבית הזו עוזרת למלא את העור, להחליק קווים עדינים ולהעניק מראה של טיפוח וזוהר צעיר.

אבל המסע אל עור ללא רבב לא נעצר שם. כדי לשפר עוד יותר את היתרונות של מסכת הלחות המתקדמת, פיתחנו קרם הבהרה דרמלוסופי חדשני. הקרם הזה הוא לא סתם מוצר טיפוח לעור; הוא חדור במרכיבים מתקדמים מבחינה מדעית כמו ויטמין C, ניאצינמיד ותמצית שורש ליקוריץ.

רכיבים אלה פועלים באופן סינרגטי כדי לטשטש היפרפיגמנטציה, להפחית את המראה של כתמי גיל, ולהחליק את גוון העור, מה שגורם לעור להיראות בהיר וקורן יותר.

איך להשתמש כדי להשיג תוצאות אופטימליות

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להתחיל את שגרת הטיפוח עם מריחת מסכת הפנים העשירה בלחות. לאחר ניקוי הפנים, יש למרוח שכבה נדיבה של המסכה, כדי להשיג כיסוי מלא, ולהשאיר את המסכה על הפנים למשך כ-15-20 דקות כדי לאפשר לחומרי הלחות לחדור עמוק לעור, ואז להסיר אותה בעדינות.

לאחר הטיפול במסכה יש למרוח קרם הבהרה דרמלוסופי. יש להשתמש בקרם זה על עור מעט לח כדי למקסם את הספיגה. עסו כמות קטנה של קרם בתנועות סיבוביות עד לספיגה מלאה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ להשתמש בקרם זה פעמיים ביום, בבוקר ובערב.

למה השילוב הזה עובד?

הסיבה לתוצאות המעולות של שילוב מסכת הפנים העשירה בלחות עם קרם ההבהרה מבוססת על הפעולות המשלימות של לחות והבהרה. עור לחות גמיש מוכן טוב יותר לספוג את החומרים הפעילים במוצרי טיפוח העור.

עם הקפדה על טיפוח בחומרי לחות מלאים, המסכה מייעלת את התפקוד של קרם ההבהרה, ומאפשרת לחומרים הפעילים לחדור עמוק ולעבוד מהר יותר.

SQUALANE – אחד הרכיבים בקרם, הוא חומר מרכך חזק ונפוץ מאוד, המשמש להוספת נוזלים, מתפקד זרז הגורם לעור ליצור לחות ובכך משיב לעור מראה בריא וגמיש, עם תוצאות של הפחתת קמטים והגברת הזוהר בפנים.

כמה מילים לסיום

עם מסכת הפנים העשירה בלחות, ושילוב עם קרם הבהרה דרמלוסופי, השגת גוון זוהר ואחיד מעולם לא הייתה קלה יותר. השילוב העוצמתי הזה לא רק מחייה ומעניק לחות לעור אלא גם מבהיר ומאזן את גוון העור, וחושף את הזוהר האמיתי שלכן.

לכן זה הזמן לבחור בטיפוח עור זוהר עשיר בלחות עמוקה ומואר להפליא – כי מגיע לכם להיראות קורנים.

קרם פנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן