צלקות בעקבות טיפולי השתלת שיער

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

צלקות בעקבות טיפולי השתלת שיער

hair implent_xlהשתלת שיער היא הליך כירורגי המבוצע תחת הרדמה מקומית, שבו מעבירים זקיקי שיער מהחלק האחורי של הקרקפת, העשיר בשיער, לחלקים הקדמיים של הקרקפת, הסובלים מהתקרחות.

עד סוף שנות התשעים של המאה הקודמת, הטכניקות בהן בוצעו השתלות שיער לא היו מתקדמות במיוחד וכתוצאה מכך נוצר מראה מלאכותי ולא אחיד שהיה בו כדי להעיד על כך שהמטופל עבר הליך של השתלת שיער.

החדשות הטובות הן שבשני העשורים האחרונים באו לעולם מספר טכניקות שניתן ליצור באמצעותן מראה טבעי של שיער בריא ושופע. עם זאת, גם בשיטות המתקדמות ביותר, לאחר הטיפול נוצרות צלקות מסוגים שונים בחלקה האחורי של הקרקפת. כל עוד ניתן לכסות אותן באמצעות הארכת השיער, הכל טוב ויפה, אך במקרים בהם מדובר במטופל שבוחר להסתובב עם שיער קצוץ או קצר מאוד, הרי שייתכן מאוד שייווצר הצורך לעבור טשטוש או העלמת צלקות.

העלמת צלקת השתלת שיער באמצעות מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה היא שיטת טיפול קוסמטית המשמשת להעלמת צלקות, יישום של איפור קבוע, הדגשה של תווי פנים ועוד. השיטה מבוצעת על ידי החדרה של מיקרופיגמנטים לשכבה האמצעית ו/או העליונה של העור בדומה לקעקוע. מאחר ומדובר ביישום של צבע בלבד ולא בהדבקת שיער או פאה מלאכותית, הרי שעל המטופל לדאוג להמשיך להסתובב עם תספורת קצוצה.

כמו כן ישנה חשיבות עליונה להתאים בין צבע המיקרופיגמנטים לצבע השיער הטבעי של המטופל. במכונים המקצועיים לטשטוש צלקות לאחר השתלת שיער, ניתן למצוא מיכון משוכלל המאפשר להתאים באופן המושלם בין צבע השערות של המטופל לצבע המיקרופיגמנטים. טכניקה זו משמשת להעלמה של מגוון סוגי צלקות בקרקפת, כמו לדוגמה צלקות שנוצרו על רקע פציעה או ניתוח ראש ולא רק להעלמת צלקות שמקורן בטיפול השתלת שיער.

סך הכול יש להגיע לעשרה עד שניים עשר טיפולים, להשגת תוצאות שנשארות יציבות למשך שנה אחת. לאחר מכן יש להגיע לטיפול אחד עד שניים בשנים העוקבות לצורך תחזוקה. במקרים בהם לא יבוצעו טיפולי תחזוקה, התוצאות ייעלמו מאליהן בטווח של שלוש עד ארבע שנים.

קעקועים צבעוניים

ברוב המקרים לאחר השתלת השיער בשיטת F.U.T סטריפ נוצרת צלקת אחידה לרוחב העורף. על מנת לטשטש אותה ניתן לבחור במיקרופיגמנטציה, אך בנוסף ניתן לעטר אותה בקעקועים שונים. הכוונה היא לקעקועים צבעוניים המכסים את הצלקת לכל אורכה.

טופיק

טופיק הוא פתרון מעניין לסובלים מהתקרחות או צלקות על הקרקפת. מדובר במוצר המורכב מסיבי שיער מיקרוסקופיים המסוגלים להשתלב בצורה חלקה מאוד בשיער הקיים. הסיבים מיוצרים מחומר אורגני המזכיר בהרכבו את שיער הראש הטבעי ומאחר והסיבים טעונים בחשמל סטטי, כאשר מפזרים אותם על הקרקפת, הם נצמדים לשיער הטבעי ולא מרפים ממנו בקלות. החיסרון של פתרון זה הוא בכך שיש ליישם את השיטה מדי יום ביומו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן